Celina rikthehet tek Manchester City pas shkëlqimit me Twente

0
SHPËRNDAJE

Mesfushori kosovar Bersant Celina siç duket është në planet e Manchester City për sezonin e ardhshëm.

Celina ka impresionuar në kampionatin holandez me skuadrën e Twentes dhe kjo ka bërë që Pep Guardiola t’ia jep një shans në sezonin e ardhshëm.

Twentte do të mundohet që t’i sigurojë shërbimet e tij edhe për një sezon kjo duket të jetë e vështirë, pasi edhe vullneti i Celinas është që ai të luajë  për City-n në Premier Ligë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.