Çelsi super ofertë yllit të Real Madridit

0
SHPËRNDAJE

Çelsi po kalon një moment fantastik këtë sezon, por kjo gjë nuk e pengon të mendojë edhe për merkaton.

Drejtuesit e klubit anglez kanë në plan të bëjnë një mega ofertë për një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit.

Bëhet fjalë për Hames Rodriguez, për të cilin Çelsi është i gatshëm të ofrojë plot 90 mln euro.

Fantazisti kolumbian po kalon periudhë të errët te Reali i Madridit ku nuk po aktivizhet shumë, dhe kjo lëvizje mund të jetë e mirëpritur prej tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.