Cetkovic jo sipas pritshmërive, Boniface “bidon”

0
SHPËRNDAJE

 

Fantazisti Cetkovic nuk është ngjitur në asnjë moment në nivelin e shumë pritur nga të kuqtë. Loja e tij edhe sfidën e fundit ndaj Vllaznisë nuk ishte sipas pritshmërive. Merkato e janarit ende s’ka dhënë asnjë sinjal për të kuqtë. Ndërkohë që sulmuesi Boniface konsiderohet një “bidon” nga tifozët e kuq dhe opinioni sportiv në Shqipëri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.