Champions, dominojnë barazimet

0
SHPËRNDAJE

during the UEFA Champions League Group A match between Arsenal FC and Paris Saint-Germain at the Emirates Stadium on November 23, 2016 in London, England.
during the UEFA Champions League Group A match between Arsenal FC and Paris Saint-Germain at the Emirates Stadium on November 23, 2016 in London, England.

 

Në gjashtë takimet e së mërkurës shumicat e ndeshjeve përfunduan në barazim. Ndryshim patën Barca dhe A.Madrid që arritën të fitojnë.  Messi me një dopietë i dha fitoren katalanasve në Seltik. Ndërkohë që A.Madrid mposhti PSV me shifrat 2-0.

Kryendeshja Arsenal-Psg përfundoi 2-2.


 

A.Madrid-PSV 2-0

Mynshengladbah-M.Siti 0-0

Ludogorets-Bazel 0-0

Napoli-Dinamo Kiev 0-0

Arsenal-PSG 2-2

Seltik-Barcelona 0-2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.