Champions League/ Short i lehtë për Real dhe Bayern Munchen

0
SHPËRNDAJE

Champions League/ Është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Uefa Champions League. Goglat kanë rezervuar një short bujar për Real Madrid dhe Bayern Munchen që janë thuajse të kualifikuar për në gjysëmfinale pasi do të përballen me Wolfsburg dhe Benfica. Ndërkohë Barcelona do të luajë në derbin spanjoll ndaj Atletico Madrid, ndërsa PSG dhe City do të përballen mes tyre.

Ja ndeshjet çerekfinale

shorti

S'KA KOMENTE

Comments are closed.