Champiosn League / Konfirmohet mungesa e sulmuesit bavarez

0
SHPËRNDAJE


Champions League / Sulmuesi kryesor Robert Lewandowski nuk do të luaj sot ndaj Real Madridit. Sulmuesi polak ka dështuar në testet e fundit përpara ndeshjes së sotme.

Lewa ka probleme me kraharorin dhe për këtë mjekët e kanë këshilluar atë që të mos rrezikojë më shumë. Vendin e tij në sulm pritet ta zërë Muller./

S'KA KOMENTE

Comments are closed.