Chelsea dhe Everton fitojnë në “FA Cup”

0
SHPËRNDAJE

imageFA Cup/ Chelsea nuk ka falur teksa ka kaluar në raundin tjetër në Fa Cup duke shkatërruar Mk Dons me rezultatin 1-5. Eden Hazard rikthehet më në fund tek goli, Bertrand dhe hat trick i Oscar i  kualifikimit Chelsea në raundin tjetër. Pas kualifikimit të ekipeve të mëdha ditën e sotme ishte radha e Evertonit dhe Chelsea që të kalonin më tej në Fa Cup .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.