Chelsea fiton ndaj Southampton

0
SHPËRNDAJE

Chelsea i Kontes fitoj 2-0 në transfert ndaj Southampton. Eden Hazard shënoi gol në minutën e 6-të. Ndërkohë që Diego Costa dyfishoi në minuën e 55-të.chelsea-esulta-gruppo-man-united-2016-750x450

Në ndeshjen tjetër të Premier Liga ishte Everton që fitoj 2-0 me golat e Lukakut dhe Barkley.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.