Chelsea kërkon një tjetër super sulmues

0
SHPËRNDAJE

Premier League / Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, po kërkon të transferojë edhe një sulmues në “Stamfrod Bridge” gjatë kësaj vere. Falja është për sulmuesin spanjoll të Swansea Cityt, Fernando Llorente.

Conte thuhet se e dëshiron Llorenten në skuadër për të ndihmuar blerjen e fundit, Alvaro Moratën, në repartin e sulmit.

Swansea kërkon 30 milionë paund për ish-sulmuesin e Juventusit, Sevillas dhe Athletic Bilbao.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.