Chelsea, Mourinho humbet një titullar për një kohë të gjatë

0
SHPËRNDAJE

courtois
Thibaut Courtois

Trajneri i Chelsea-t Jose Mourinho ka konfirmuar sot gjatë konferencës për shtyp përpara ndeshjes me Everton se portjeri Thibaut Courtois është dëmtuar dhe ky dëmtim kërkon një ndërhyrje kirurgjikale. Operacioni rrezikon ta mbajë portjerin belg për rreth 10-12 javë larg fushave të blerta, siç raporton ESPN.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.