Chelsea mposht me penallti PSG-në

0
SHPËRNDAJE

imageMiqësoret/ Chelsea dhe PSG u përballën në një ndeshje miqësore e cila përfundoi në barazim 1-1, por më pas blutë e Londrës fituan pas goditjeve të penalltive. Ibrahimovic shënoi në fillim për t’i dhënë avantazhin francezëve, por Victor Moses e zhvlerësoi golin e tij duke barazuar shifrat në 1-1. Në fund lojtarët anglezë u treguan më të saktë tek 11-metërshat, duke fituar me rezultatin 6-5.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.