Cicmil mbetet “shkodran”

0
SHPËRNDAJE

cicmil rinovonVllaznia ka rinovuar sot me qendërmbrojtësin malazez Stefan Cicmil, duke përmbushur një prej kërkesave të trajnerit Cungu në merkato.

Diëka të tillë e bën të ditur klubi kuqeblu me anë të një postimi në faqen zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Tashmë synimi i Vllaznisë do të jetë rinovimi i kontratave me Vrapin dhe Markun për të kompletuar repartin e mbrojtjes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.