Cikalleshi i lodhur me stolin, mendon largimin

0
SHPËRNDAJE

Pas një gjysëm sezoni të kaluar në hije te Basaksehiri, Sokol Cikalleshi është duke menduar seriozisht largimin.

Sulmuesi shqiptar ka qëndruar në stol në kampionat dhe tashmë duket se aventura e tij me ekipin turk ka marrë fund.

Për shqiptarin kohët e fundit kanë shfaqur interes disa skuadra austriake.

Cikalleshi është shprehur i gatshëm për të ndryshuar ambjent pas trajtimit të keq te Basaksehiri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.