Çikalleshi shënon dhe i jep fitoren Basaksehir (video)

0
SHPËRNDAJE

imageLegjionarët/ Sokol Çikalleshi nuk di të ndalet edhe me ekipin e tij të ri në Turqi. Sulmuesi kuqezi duket se po kalon periudhën më të mirë të karrierës së tij, pasi ka shënuar sërisht për skuadrën Basaksehir në ndeshjen miqësore ndaj ekipit grek të Atromitos. Çikalleshi ka shënuar golin e vetëm të ndeshjes, që përfundoi 1-0. Duket se sulmuesi i Kombëtares së drejtuar nga De Biazi është kthyer në një lojtar deçiziv në ekipin turk. Ky ishte goli i dyte pas atij me holandezet e Volendamit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.