Cikalleshi titullar, skuadra e tij fiton pastër ndaj Sivasporit

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Basaksehir ka fituar pastër në Kupën e Turqisë 2-0 ndaj Sivasporit.

Sokol Cikalleshi ishte titullar dhe ka luajtur për gati 70 minuta. Ekipi i ka qenë superior ndaj kundërshtarit. Përpara sfidës, për të nderuar policët që humbën jetën në Turqi, ekipet dolën në fushë të veshur me uniforma policie.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.