“Çmendet”‘Partizani, 3 goditje brënda ditës

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Partizani ka bërë një lëvizje të papritur ditën e sotme në merkato, teksa ka zyrtarizuar plot 3 lojtarë. Bëhet fjalë për Lukman Hussein, Kabiru Dumoye dhe Onu Chinoso. Të tre këta lojtarë vijnë nga skuadra e 36 Lions, teksa ditën e sotme janë prezantuar nga drejtori i të kuqve Genci Tomori.

Genci Tomori gjatë prezantimit të lojtarëve
Genci Tomori gjatë prezantimit të lojtarëve

Hussein luan në rolin e mbrojtësit, Dumoye në atë të sulmuesit ndërsa Onu Chinoso luan në rolin e sulmuesit. Të tre këta lojtarë kanë firmosur kontrata 3 vjeçare, pasi mendohet se bëjnë pjesë në planet afatgjata që kanë drejtuesit e Partizanit për sezonet në vazhdim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.