Çmenduria në Greqi, Dzeko i heq mbathjet Sokratesit (viedo)

0
SHPËRNDAJE

Greqia shkëputi një pikë në minutën e pestë shtesë duke barazuar 1-1 me Bosnjën por përvec golave, dy skuadrat ndanë edhe nga një karton të kuq, një për Papadopoulos dhe tjetri për Edin Dzeko. Por ja pse e mori Dzeko, pas një veprimi të rrallë por edhe jo fort të hijshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.