Colorado fiton, Gashi s’ka fat

0
SHPËRNDAJE

Shkëlzen Gashi
Shkëlzen Gashi

Colorado Rapids ka arritur të fitoj ndaj Siatëll Soundërs 3-1. Skuadra e sulmuesit kuqezi Shkëlzen Gashi ishte protagonist duke dhënë një asist në golin e parë. Pas një goditje dënimi është Gashi që hedh një top në zonë dhe Xhons me kokë devijon në portë në golin e parë të takimit. Sulmuesi kuqezi ka qenë aktiv në këtë takim që u mbyllë në shifrat 3-1. Ndërkohë që rastin më të mirë e ka patur në të 67 nga pika e  bardhë e 11-metërshit të cilën portieri mik arriti ta neutralizoj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.