Conte: Italia do luajë për 3 pikë

0
SHPËRNDAJE

Conte-De-Biasi-620x330
Edhe pse e ka siguruar kualifikimin, Italia do të luajë vetëm për fitore ndaj Irlandës.
Përzgjedhësi Antonio Conte, ka siguruar të gjithë që “të kaltrit” nuk do të falin asgjë.
“Unë kam një ekip që synon të mposhtë çdo kundërshtar. Dua vetëm tri pikë. Jam i uritur, ashtu si lojtarët e mi”, deklaroi Conte.
Fitorja ose eventualisht barazimi i Italisë dhe në anën tjetër fitorja apo barazimi i Belgjikës ndaj Suedisë, do të ishte një super-lajm për Kombëtaren e Shqipërisë, në luftë për kalimin e grupit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.