Copa America/ Amerikanët e nisin me humbje (video)

0
SHPËRNDAJE

Ka nisur turneu i madh kontinental Copa America ku u zhvillua një ndeshje e vetme, ajo mes vendit organizator, ShBA dhe Kolumbisë. Këta të fundit triumfuan 0-2 me dy gola që në pjesën e parë. Ishte mbrojtësi i Milanit, Zapata që shënoi bukur pas një harkimi nga goditja e këndit dhe më vonë, ishte galaktiku James që dyfishoi shifrat nga pika e bardhë e penalltisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.