Cordoba viziton Partizanin në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ish-mbrojtësi i Inter, Ivan Ramires Cordoba, nga ndjekur nga afër stërvitjen e skuadrës së Partizanit. Tashmë në rolin e menaxherit, Cordoba pritet që të fillojë një bashkëpunim me skuadrën e kuqe. Ai mund të jetë menaxheri i ri i Partizanit për afrimin e lojtarëve të huaj. Një e ardhme e mirë duket në dyert e Partizanit përsa i përket transferimeve të lojtarëve cilësorë dhe menaxhimit të ekipit. Ai ka shoqëruar nga afër lojtarin Rocha për t’a parë edhe më nga afër gjendjen e tij. image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.