Cristiano Ronaldo i rikthehet golit dhe spektaklit (video)

0
SHPËRNDAJE

Portugalia mundi dje 2-1 në një nga miqesoret e shumta europiane Belgjikën e fortë. Në këtë takim ra në sy forma e mirë e sulmuesit të shquar të Real Madrid, Cristiano Ronaldo, i kritikuar shpesh për paraqitje jo të të njëjtit nivel në Kombëtare. Vec golit, ky driblim i bërë dje ndaj një mbrojtësi belg, ishin vertet momente magjike qe merituan duartrokitjet e gjata te publikut vendas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.