Cristiano Ronaldo me dietë strikte, dobësohet 1.5 kg

0
SHPËRNDAJE

Cristiano Ronaldo i është futur një diete të re që nga 10 janari dhe gjatë kësaj kohe Ronaldo ka humbur 2 kilogramë e gjysëm.
Ekspertë dietologë i kanë premtuar Ronaldos se do të jetë gjatë në futboll në formë fizike nëse ai i përmbahet dietës së re.
Futbollisti 31 vjeçar do të ushqehet kryesisht me fruta dhe perime. Dieta siguron se Ronaldo edhe për shumë vite do të ruaj forcën muskulore, do të ruaj shpejtësinë dhe formën e tij fizike.

ronaldo3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.