Cristiano Ronaldo qetëson Realin dhe Zidane

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Cristiano Ronaldo i qetëson të gjithë në kampin madrilen teksa ai pritet të luajë në ndeshjen e kthimit ndaj Manchester City për gjysmëfinalen e kthimit të Champions League. Real Madrid ka marrë lajme pozitive nga yllu portugez i cili sot gjatë ditës, ka kryer testet mjekësore, dhe pritet të luajë në ndeshjen e kthimit ndaj Manchester City. Sipas asaj që raporton e përditshmja spanjolle, Marca, Ronaldo do të mbetet jashtë skuadrës madrilene për ndeshjen e së shtunës ndaj Real Sociedadit, për të qenë i gatshëm në sfidën e së mërkurës ndaj anglezëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.