Cristiano Ronaldo: Shqipëria vend i bukur, por kam frikë mos ikin dritat

0
SHPËRNDAJE

Me të mbërritur në Tiranë, ylli i futbollit botëror, Cristiano Ronaldo është takuar me shumë shqiptarë që admirojnë talentin e tij. Mes tyre edhe Altini, një djalë i ri nga Tirana i cili u takuamdhe pati një bisedë të shkurtër me futbollistin e njohur portugez. Ky djalë tregon fjalët që i tha pikërisht ylli i Real Madrid:
image
“Kur e takova Ronaldon, e pyeta se si i duket Shqipëria dhe mu përgjigj: “Shqipëria është vend shumë i bukur. Por kam frikë se mos na fiken dritat sërish , duke kujtuar rastin e ndeshjes Gramozi-Real Madrid në vitin 2009″ dhe filloi të qeshte”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.