Cristiano Ronaldo, spektakël në rrugët e Madridit (video)

0
SHPËRNDAJE

Maskohet si i pastrehë dhe shumica e njerëzve e snobojnë duke mos e ditur se kush është, mirëpor kur heq maskën, turma i vërsulet për ta prekur apo për të shkrepur ndonjë foto pranë tij. Kushedi çfare do të jetë duke menduar tani ajo femra që refuzoi ti jepte numrin e telefonit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.