Cungu: “Një fitore e bukur dhe e merituar”

0
SHPËRNDAJE

Armando Cungu
Armando Cungu

Armando Cungu/ “Fitorja e sotme nuk ishte e lehtë aq më tepër ndaj një rivali direkt në luftën për mbijetesë. Nuk kishim asnjë alternativë tjetër veç fitores dhe ishte një fitore e bukur dhe e merituar. Unë mendoj se golat ishin njëri më i bukur se tjetri ndaj një kundërshtari të fortë pasi Flamurtari nuk është projektuar për këto nivele. Tani jemi disi më të qetë, por mbetemi të rrezikuar”, u shpreh Cungu për SuperSport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.