Cungu për “gjueti” në Mal të Zi

0
SHPËRNDAJE

Armando Cungu
Armando Cungu

Minuta90.com ka zbuluar faktin se drejtues teknik të Vllaznisë do të udhëtojnë nesër për në qytetin Petrovac, në Mal të Zi për të parë nga afër ndeshjen e Europa Leagues midis Bokejl dhe Jagodina. Arsyeja kryesore është sulmues Dejan Djenic, i cili në fazën e dytë ka shënuar 8 gola tek Bokelj./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.