Cungu: “Tërbuni na motivoi”

0
SHPËRNDAJE

Armando Cungu
Armando Cungu

Armando Cungu/ Ndeshjet e fundit të Tërbunit na motivuan shumë. I kushtuam vëmendjen e duhur dhe e respektuam këtë ekip që ka bërë ndeshje të mira. I kërkova skuadrës time ta konsideronte Tërbunin si një kundërshtar të fortë, ashtu siç kemi vlerësuar edhe Skënderbeun.” /Supersport/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.