Daja, dy vite i Tiranës

0
SHPËRNDAJE

dajaTirana ka zyrtarizuar sot një tjetër afrim, dhe ai është mesfushori Asion Daja që vjen nga skuadra e Partizanit.

Sipas klubit bardheblu, ai ka firmosur për dy vite, dhe do të jetë një element i vlefshmën për 24-herë kampionët e vendit në sezonin e ardhshëm.

Daja kishte disa ditë që po stërvitej me Tiranën

S'KA KOMENTE

Comments are closed.