Daja jep lamtumirën, Josa në krye të Tiranës

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Tiranës duket se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Ilir Daja. Ndërkohë që në vend të tij është konfirmuar Mirel Josa.

Presidenti Halili dhe trajneri Daja
Presidenti Halili dhe trajneri Daja

 

Trajneri Ilir Daja rreth orës 14:00 është përshëndetur me skuadrën duke i dhënë lamtumirën ekipit në këtë mënyrë.Josa3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.