Daja: “Vuajmë mungesat, por më kënaq diçka tjetër”

0
SHPËRNDAJE

Ilir Daja
Ilir Daja

Ilir Daja/ “Sot jam i kënaqur për faktin se edhe të vetmin qendërmbrojtës që kishim të gatshëm doli me frakturë nga loja. Gjithashtu dua të përgëzoj dy lojtarët e rinj, Deliajn dhe Peçin pët paraqitjet e tyre në ndeshjen e sotme, ku edhe pse nuk kishin shumë minuta në këmbë zhvilluan një lojë të kënaqshme. Përsa i përket fajit për gjendjen e tanishme ai nuk bie as mbi mua dhe as mbi lojtarët e mi pasi unë e mora ekipin në një gjendje të dobët. Kemi pasur shumë të dëmtuar. Cunat kanë dhënë maksimumin. Presim rikthimin e Muçës dhe Karan dhe mund të shpresojmë ende. Ka edhe 9 javë dhe shpresoj që mos ta jap dorëheqjen dhe të shkoj me Tiranën në Europë”, ishin fjalët e Ilir Dajës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.