Daja zbulon formacionin. 4-2-3-1 për të përsëritur Zagrebin

0
SHPËRNDAJE

Europa League/ Sot është dita që Skënderbeu të bëjë historinë dhe të kalojë katër ture në kupat e Europës dhe për këtë i duhet vetëm të mos pësojë,por sigurisht që korçarët do kërkojnë të bëjnë diçka më tepër dhe të gëzojnë tifozët që pritet ta mbushin stadiumin “Elbasan Arena” plot e përplot.

Trajneri Daja e ka grupin të plotë dhe i duhet vetëm të përsërisin Zagrebin. Jashanica ia ka dalë dhe është gati, teksa në fushë Skënderbeu do të luajë me formacionin e mëposhtëm:

Skënderbeu (4-2-3-1): Shehi – Vangjeli, Radas, Jashanica, Mici – Osmani, Nimaga – Lilaj, Gavazaj, Latifi – Soue

S'KA KOMENTE

Comments are closed.