Daniella Chavez nudo për Kilin siç kishte premtuar

0
SHPËRNDAJE

“Në rast se Kili fiton kupën une i heq të gjitha,” – pat thënë para se të niste Kupa e Amerikës modelja kiliane Daniella Chavez, e përfolur kohët e fundit edhe për një marrëdhënie me Kristiano Ronaldon. Dhe e ka mbajtur fjalën, është zhveshur duke pozuar e tëra lakuriq, e mbështjellë me flamurin e Kilit.

dani-2 dani-3 dani-4 dani-5

dani-1-ok-300x164

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.