Danielle Lloyd, muza e Liverpool (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Danielle Lloyd ka lindur ne Liverpool dhe eshte modele si dhe ish-Miss Anglia e disa viteve me pare. Ajo jo vetem qe eshte tifoze e zjarrte e futbollit, por ka qene edhe e martuar deri para pak kohesh me Jamie O’Hara, futbollist ky i Fulham dhe Tottenham. Ja disa foto te Danielle, qe kohet e fundit po quhet muza e Liverpool:

313667_danielle_lloyd2 313667_danielle_lloyd4 313667_danielle_lloyd5 313667_danielle_lloyd6 bac19-missgreatbritain-danielle-lloyd3 Danielle Lloyd wallpaper (13) danielle_lloyd_19-1024 danielle2 Danielle6 danielle-lloyd-3 danielle-lloyd-1280x1024-27909 danielle-lloyd-1920x1200-26973 nhungawags08sohatt30313-1364616144501

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.