Danilo Alvesh i bashkohet Flamurtarit në Maqedoni

0
SHPËRNDAJE

Danilo Alvesh pritet që sot t’i bashkohet Flamurtarit në Maqedoni. Lojtari brazilian do të mbërrijë sot në Mavrovë për t’u vendosur në urdhrat e trajnerit Duro. Danilo Alvesh pritej
që të rikthehej më 26 korrik, por për arsye familjare udhëtimi u shty.

Gjatë periudhës që ka luajtur në Vlorë, sulmuesi gjithnjë ka shfaqur probleme të tilla, që fillimisht nisnin nga vonesat e pagave, ultimatumet për largime dhe në fund rikthehet
te Flamurtari, sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.