Danilo Alvesh ndërron skuadër por mbetet në Superiore

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Danilo Alvesh është prej kohësh një objektiv i Skënderbeut për sulmin dhe duket se tashmë është mbyllur gjithçka, sikurse raporton “Panorama Sport”.

Mësohet se sulmuesi ka kërkuar që të dalë lojtar i lirë dhe pret vendimin e gjyqit. Braziliani pretendon se prej pesë muajsh nuk është paguar, ndërkohë që mbetet për t’u parë reagimi i Flamurtarit.

Sapo të dalë lojtar i lirë, Alvesh pritet t’i bashkohet skuadrës së Skënderbeut, që tentoi edhe vjet në verë ta afronte sulmuesin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.