David Villa mahnit Amerikën, shënon gol nga mesfusha në minutën e 90′

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi spanjoll David Vija ka shënuar një supergol në kampionatin amerikan. Ai gjeti rrugën e rrjetës në minutën e 90′ të fitores 0-2 të ekipit të tij New York City në transfertë ndaj Philadelphia Union.

Realizimi i tij ishte një kryevepër e vërtetë duke qenë se e goditi topin thuajse që nga mesi i fushës duke shtangur të gjithë të pranishmit në stadium si dhe ata që po e ndiqnin nga televizori. /minuta90.com/

And of course, so happy for the goal… 😀⚽️7️⃣👍👕🗽

Posted by David Villa Sánchez on Friday, April 14, 2017

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU