De Biasi: “Do të ketë ndryshime nga ndeshja e parë”

0
SHPËRNDAJE

Gianni De Biasi dhe Alban Bushi para mediave
Gianni De Biasi dhe Alban Bushi para mediave

Kombëtarja/ Trajneri i Shqiperise, ka dale ne nje konference per shtyp perpara ndeshjes me Luksemburgun. Numri 1 i pankines se kombetares shqiptare, sot ne oren 19.00 ne ambientet e stadiumit ku do te zhvillohet neser ndeshja, ka treguar pergatitjet e skuadres se tij per miqesoren e dyte te muajit mars. “Do te kemi disa ndryshime ne raport me ndeshjen e pare kunder Austrise”– deklaroi trajneri De Biasi. “Do te aktivizohen nje pjese e futbollisteve, te cilet nuk u aktivizuan ne takimin e pare”, shtoi ai. “Sigurisht do te provojme dicka ndryshe, sepse edhe kundershtaret nuk jane te njejte”- tha trajneri i kombetares.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.