De Biasi komenton fitoren ndaj Luksemburgut

0
SHPËRNDAJE

Gianni De Biasi
Gianni De Biasi

I kënaqur për fitoren, por padyshim me këmbë në tokë si gjithmon, Gianni De Biasi, është shfaqur përpara mediave duke analizuar fitoren ndaj Luksemburgut:

“Skuadra jone ne pjesen e pare duhet ta luante me shpejt topin dhe te kerkonte me shume porten. Pjesen e dyte zevendesimet e kryera i dhane me shume gjalleri lojes sone dhe si rrjedhoje erdhen edhe dy golat. Por duhet te kishim shenuar edhe me shume gola, nderkohe qe duhet theksuar se Luksemburgu kishte nje ekip shume te organizuar.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.