De Biasi: “Meritonim më shumë, djemtë t’a mbajnë kokën lartë”

0
SHPËRNDAJE

Gianni De Biasi
Gianni De Biasi

Gianni De Biasi/ “Në ndeshjen e dytë merituam diçka më shumë. Ishte një vrasje për lojtarët pasi luftuan fort. Unë u thash që të ngrejnë kokën dhe të jenë krenar pasi ne luajtëm mirë. Kemi ende shanse dhe uroj që ato gola që nuk kemi shënuar në këto ndeshje, t’i shënojmë në ndeshjen e fundit. Kemi ende shpresa për kualifikim. Zëvëndësimi i Ajetit ishte i detyruar për shkak të një tërheqje. Në fund i dërgova djemtë për të marrë duartrokitjet poshtë tifozëve pasi i merituan vërtetë. Unë dua t’i jap kurajo djemve për atë që dhanë pasi ne kemi treguar një futboll të mirë. Të pësosh në fund është një gjë tejet e hidhur. Merituam më shumë se kaq, por kemi ende ndeshje të bëjmë më të mirën.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.