De Biasi ndryshon mendje, Kukeli dhe Hyka nga minuta e parë

0
SHPËRNDAJE

Edhe pak orë na ndajnë nga supersfida Shqipëri-Spanjë, ndërsa De Biasi ka akoma dyshimet e tij për formacionin që do të startojë nga minuta e parë. Ndryshe, nga sa pritej, që Memushaj dhe Abrashi ta nisin si titullarë, një gjë e tillë nuk pritet të ndodhë.

minuta90.com zbulon ekskluzivisht, se trajneri italian ka ndryshuar mendje dhe do të luajnë si titullar Burim Kukeli dhe Jahmir Hyka. Rreshtimi pritet të jetë 4-2-3-1, me Balaj në majën e sulmit, që do të kërkojë të surprizojë dyshen e mbrojtjes spanjolle, Pique-Ramos.

Takimi Shqipëri-Spanjë starton që nga ora 20:45 dhe do të transmetohet nga SuperSport dhe TVSH. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.