De Biasi shpall listën anti-Danimarkë dhe anti-Portugali

0
SHPËRNDAJE

10523156_662569900508909_2714863634772823604_o
Shqipëria para ndeshjes me Danimarkën (Foto: Arben Bici)

Pas trajnerëve kundërshtarë edhe trajneri ynë Giovanni De Biasi ka bërë zyrtare listën e të grumbulluarve për dy sfidat delikate kundër Danimarkës dhe Portugalisë që do të luhen në fillim të shtatorit për eliminatoret e Europianit “Rusi 2018”. Ndërkohë që surprizë është grumbullimi i mesfushorit të Pescarës, Ledian Memushaj, i cili pak ditë më parë u fol se ishte i dëmtuar.

Ja lista: Etrit Berisha, Alban Hoxha, Orges Shehi, Ansi Agolli, Arlind Ajeti, Naser Aliji, Lorik Cana, Berat Djimsiti, Elseid Hysaj, Andi Lila, Amir Rrahmani, Amir Abrashi, Migjen Basha, Ergys Kaçe, Burim Kukeli, Ledian Memushaj, Ervin Bulku, Herolind Shala, Taulant Xhaka, Bekim Bala, Sokol Çikalleshi, Shkëlzen Gashi, Ermir Lenjani, Odise Roshi, Armando Sadiku dhe Hamdi Salihi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.