De Biasi s’përgjigjet, Shala i “telefonon” sërish (Video)

0
SHPËRNDAJE

shalaHerolind Shala është në formë të shkëlqyer pasi arriti të shënonte edhe sot në transfertë ndaj Plzen. Shala shënoi golin e parë të takimit në minutën e 55’ duke kaluar në avantazh skuadrën e tij Slovan Liberec. Edhe pse takimi përfundoi në shifrat 2-1 për Viktoria Plzen kjo ishte një ndeshje shumë pozitive për mesfushorin shqiptar i cili pas një periudhe ambjentimi tani po shënon rregullisht me Liberec. Mesfushori përfitoi nga një kundërsulm i skuadrës së tij dhe pasi mori një top në hyrje të zonës goditi me të majtën duke shënuar.

Në vijim ju sjellim videon e golit të Shalës:

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakHysaj “vret” Pogban
Artikulli tjetërShqiponja e Andit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.