De Biasi takohet me “Tifozat Kuqezi”

0
SHPËRNDAJE

imageTKZ/ Pas dy miqësoreve të zhvilluara me Austrinë dhe Luksemburgun, trajneri i Kombëtares Gianni De Biasi ka zhvilluar një takim me grupin e tifozëve të Kombëtares të quajtur “Tifozat Kuqezi”. Nuk dihet ende se për çfarë është zhvilluar ky takim miqësor mes palëve apo se çfarë është biseduar, por e sigurtë është se kjo gj ndoshta ka shkrirë akujt mes FSHF dhe tifozëve. image

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.