De Biazi tek Kosova / vendos menaxheri… Duka

0
SHPËRNDAJE


Xhani De Biazi në fund u “ngacmua” nëse do pranonte një ofertë nga përfaqësuesja e Kosovës, moment qe e hutoi për disa sekonda, por gjithçka u mbyll me buzëqeshje.

“Unë te Kosova? Nuk di të them. Do konsultohem me menaxherin tim, Dukën (qesh)”, tha me shaka De Biazi dhe më pas pati një përqafim të ngrohtë mes tij dhe presidentit Duka.

Pas pesë vitesh e gjysmë aventura e Xhani De Biazit te Shqipëria është mbyllur dhe tashmë duhet gjetur një tjetër trajner që ta pasojë atë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.