Debate te Tomori, dorëhiqet Sinella

0
SHPËRNDAJE

bledar sinellaDitën e djeshme ka patur debate mes trajnerit të Tomorit Bledar Sinella dhe shefit të klubit Gersi Arbri, çka ka sjellë largimin e trajnerit, që është zyrtarizuar edhe nga faqja zyrtare në facebook me anë të këtij postimi:

“Zyrtare: Bledar Sinella ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Tomorit. Vendimi i tij ka qënë i papritur, duke mos na ngelur gjë tjetër veçëse të pranojm zgjedhjen e tij. I urojm suksese kudo që të shkoj dhe e falenderojm për kontributin e përkushtimin që i ka dhënë këtij klubi. ‪#‎FaleminderitSinella

P.S: Vetëm pak minuta më vonë do të zhvillohet një mbledhje enkas për këtë situate”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.