Debatik Curri pranë firmës me Flamurtarin

0
SHPËRNDAJE

 

debCurriMbrojtësi Debatik Curri, është shumë pran firmës me skuadrën e Flamurtarit. Mësohet se palët kanë arritur akordin dhe shumë shpejt mund të hidhet edhe firma. Gjatë ditëve janë qarkulluar edhe emra të tjerë si Shkëndija e Tetovës dhe Partizani, por oferta e vlonjatëve është konkrete dhe ajo që nuk ndodhi një vit më parë, duket se do të bëhet realitet tani. Pritet që Curri të firmosë ditën e premte për Flamurtarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.