Debuton në kampionatin rus Bernard Berisha

0
SHPËRNDAJE

Berisha-anzh-1-653x420
Bernard Berisha

Bernard Berisha ka zbritur në fushë para spektatorëve të ekipit të tij të ri Anzhi në minutën e 60-të të takimit por për fat të keq, debutimi i tij përkoi me një humbje 0-1 në shtëpi ndaj Amkar që mori tre pikët falë golit të shpejtë të Peev në minuten e 3-të. Anzhi gjendet në vendin e tretë nga fundi dhe me pikë të barabarta me dy ekipet që mbyllin tabelën duke rrezikuar shumë rënien nga kategoria.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.