Dejvi Bregu, i shumëkërkuari i kampionatit shqiptar, pranë Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Dejvi Bregu ka spikatur në Kategorinë Superiore këtë sezon, teksa pas tij janë vendosur disa skuadra, me Skënderbeun në krye.

Mesfushori vlonjat dëshirohet edhe nga Kukësi, Partizani dhe Flamurtari, por burime të sigurta të minuta90.com është çështje kohe mbyllja e marrëveshjes me korçarët.

Luftëtari pritet të përfitojë financiarisht nga shitja e mesfushorit Bregu, por gjirokastritët nuk do ta shesin kartonin e plotë, pasi do vijojë të mbajë 50% të tij në zotërim, për të përfituar edhe në transferimin e radhës të mesfushorit Bregu, për të cilin pretendohet të shitet jashtë vendit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.